HAKKIMIZDA

Paslanmaz ve çelik sektöründeki 2013 yılında kurulan, genç ve dinamik bir firmadır. ABC Grup, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, sektöründe kazandığı tecrübe ve deneyimle, paslanmaz ve çelik alanında geniş kapsamlı ürün ve hizmet sunmaktadır. Boru, profil, sac, lama, köşebent, çubuk dirsek ve daha bir çok ürünün yer aldığı firmamızın esas amacı siz değerli müşterilerimizle firmamızı daha da ileri götürmektir.

Misyonumuz ;
Müşterilerini, yatırımlara ilişkin hak ve sorumlulukları, yatırımların riskleri, getirileri ve işletmesi konularinda eğitmek, müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek, şirket içi tüm çalışanlarımız arasında profesyonelliği ve uzmanlığı teşvik etmek suretiyle müşteri sorunlarının çözümünün ve çözümün etkinliğinin artmasını sağlamak, müşterilerimize yapacağımız bu katkılarla ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz ;
ABC Grup, kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, insan ve çevre sağlığını güvence altına almayı ve tüm faaliyetlerini sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir. Bu prensip ışığında şirket vizyonumuz, şu üç ana temele dayanmaktadır;

Müşteri Odaklılık :
ABC Grup için müşteri her şeyden önce gelir. Müşterilerimize en üst kalitede hizmet sunmak esastır. ABC Grup ancak müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı olacaktır.

Dürüstlük ve Profesyonellik :
En üst düzeyden en alt düzeye, tüm ABC Grup çalışanları şirketin etik kurallarına ve mesleki değerlerine tam bir uyum içinde olmak zorundadır.

 

Kurumsal Değerler

  • Yenilikçi,
  • Paydaş Memnuniyeti,

 

İlkelerimiz

  • Teknoloji odaklı,
  • Uzmanlık sahibi,
  • Katma değer yaratan,
  • Çalışan memnuniyetini gözeten,
  • Sürekli iyileşen (öğrenen organizasyon),
  • Verimliliği önde tutan,
  • İşbirliğine ve paylaşıma önem veren,

The best way to buy cheap essays online is to choose the services of a writer who specialize in your subject. Many buy custom essays online writing service providers are priced per page however, some provide a fixed cost that covers each page. You may need additional pages of your document and you’ll have to study the fine print attentively. There are some companies which employ highly qualified writers who will write your paper for you for a low price.